ТОВ «МБ Енергія»

ТОВ «МБ Енергія» (код ЄДРПОУ 42947629) — незалежний постачальник електричної енергії та природнього газу за вільними цінами, що діє на підставі ліцензії на постачання електричної енергії Споживачу, функціонує у відповідності до вимог та правил Оптового ринку електроенергії України, а також на підставі ліцензії з постачання природнього газу. Метою діяльності компанії є зниження ціни енергоресурсів для Споживача та забезпечення зручного та оптимального графіку оплати. (ссылка на загрузку ПДФ копии лицензий)


Переваги співробітництва з ТОВ «МБ Енергія»:

  1. Тариф постачальника узгоджується в індивідуальному порядку в залежності від об’ємів та графіків споживання, та є конкурентним на ринку.
  2. Графік оплати за електричну енергію визначається в індивідуальному порядку з можливістю внесення оплат у декілька частин.
  3. Авансовий платіж розраховується виходячи з прогнозованої ціни на оптовому ринку електричної енергії без застосування коефіцієнту витрат.
  4. Підприємство не обмежується в обсягах споживання, відсутні ліміти. Єдиною обмежуючою умовою є технічні можливості електрообладнання, що встановлені проектною документацією при піключенні. Граничні значення дозволеної потужності в пікові години навантаження встановлюються на рівні приєднаної потужності.
  5. Можливість коригування обсягів споживання електроенергії кожного дня до 8.00 ранку доби, що передує добі постачання за для уникнення небалансів споживання.
  6. Прийнятний діапазон небалансів узгоджується зі споживачем виходячи з історичних графіків споживання електричної енергії.
  7. Відсутні штрафні санкції за перевищення або недобір замовленого місячного обсягу електричної енергії, по факту споживання проводиться перерахунок.
  8. Гнучкість у вирішенні оперативних питань.
  9. Сприяння та консультування в підготовці та здачі звітності, одержанні відповідних документів в розрахункових відділах обленерго.
  10. Безкоштовні консультації при укладанні та супроводі договору.